Officemate 2200 Series Memo Holder
Stock #223621.3" Height x 4.8" Width x 7" Depth - Black - 1 Each
| Specs: | Detailed Description: |
|---|---|
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Manufacturer Part Number | 22362 |
| Brand Name | Officemate |
| Product Series | 2200 |
| Product Name | 2200 Series Memo Holder |
| Product Description |
Stylish, functional memo holder works in any office environment and holds 100 sheets (included) of 4" x 6" note paper. Design features smooth, rounded lines; a polished surface; and nonskid base. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Note Holder |
| Placement | Desktop |
| Application/Usage | Note |
| Product Color | Black |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 7" |
| Package Contents |
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Significant Savings
Please call our Customer Care Center at 800.222.0510 or contact us to learn how volume purchase plans can result in significant savings for your firm. If you choose to purchase a quantity greater than shown, discounted pricing will be applied after this order is submitted and will be reflected on your invoice.
Please call our Customer Care Center at 800.222.0510 or contact us to learn how volume purchase plans can result in significant savings for your firm. If you choose to purchase a quantity greater than shown, discounted pricing will be applied after this order is submitted and will be reflected on your invoice.